Hakkımızda
 
 
 
Kadrolu tercüman ekibimizin yanında günden güne genişleyen Türkiye çapındaki serbest tercüman  ağımız sayesinde pek çok dilde müşterilerimize hizmet sunabilecek durumdayız. Zenit  Tercüme Bürosu bir yandan sektörde faaliyet gösteren birbirinden kaliteli ve deneyimli yeminli  tercümanları bir çatı altında toplarken bir yandan da her biri saygın üniversitelerin mütercim-tercümanlık  yada filoloji bölümlerinden mezun ,mesleki alanda kendini ispatlamış yeminli tercümananlarıyla  müşterierine en iyi hizmeti sunmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. Müşterilerimizin olumlu geri  dönüşleri sayesindedir ki sektördeki konumumuz gün geçtikçe güçlenmekte,hedef çıtasını yükseklere  taşımaktadır.
 
Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en üst düzeyde karşılık vermeyi ilke edinen Zenit Tercüme Bürosu , çevirinin  görünüş ve formatının oluşturulmasında ve çevirinin bir ürün olarak ortaya çıkmasında rolü olan tüm belirleyici  faktörlerin tespiti noktasında müşterileriyle birlikte çalışmayı işinin bir parçası olarak kabul etmektedir.
 
Buna  paralel olarak, gerekli görülen durumlarda, çevirilerin, metnin gerektirdiği özel niteliklere sahip ikinci bir çevirmen  tarafından kontrol edilmesini sağlamakta ve müşterilerine gramer, morfolofi ve sentaks bakımından mükemmel,  içeriği güvenilir ve yüksek kalitede çeviri hizmeti sunmaktadır. Unutulmammalıdır ki, bir çeviri dil, ifade, stil ve  anlam bakımından çeviri olduğu hissini uyandırmadığı sürece iyi bir çeviridir.
 
Bu temel prensipten yola çıkarak  çeviri konusunda işbirliğine ihtiyaç duyan herkesi Zenit Tercüme Bürosu ile birlikte çalışmaya davet  ediyoruz. Büyük kısmını sanayi kuruluşları, uluslararası firmalar, nakliyeciler, araç bayileri, reklam  ajansları ve hukuk bürolarının oluşturduğu müşterilerimiz arasında sizi de görmekten mutluluk duyacağız.
 
Akademik çeviri alanında da Zenit Tercüme Bürosu aynı bilinç ve sorumluluk duygusuyla hareket etmeyi  kendisine prensip edinmiştir. Tarih,arkeoloji, felsefe,ekonomi,işletme, mühendislik,enformatik ve  edebiyat alanlarında yüksek kaliteli ve profesyonel akademik çeviri hizmeti sunmaktayız. 
 
Müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için zengin bir akademisyen  çevirmen ağına sahip olan Zenit Tercüme Bürosu, alanınız ne kadar az kesime hitap ederse  etsin, profesyonel bir çeviri hizmeti alma konusunda size tam destek olma sözü vermektedir.  Bu bağlamda, makale, olgu sunumu ve bitirme tezi çevirileriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı kalmamaktadır.Web siteleri, PowerPoint sunumları, kullanım  kılavuzları, broşürler, finansal raporlar, iş planları ve diğer profesyonel belgeleri başarı ile  düzenlemekteyiz; Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Taşınabilir Belge Dosyaları (PDF) ve  Zengin Metin Dosyaları (RTF) dahil birçok dosya biçiminde düzenleme yapmaktayız.
 
Zenit Tercüme Bürosu olarak editör seçiminde de son derece seçici davrandığımızı belirtmek  isteriz.
 
Redaksiyon hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz işlemler:
  • -Dikkatli bir dilbilgisi denetimi gerçekleştirme ve hataları düzeltme
  • -Noktalama yanlışlarını giderme
  • -Gereksiz ve/ya yetersiz kelimeleri daha iyi seçeneklerle değiştirme
  • -Cümlelerin ve paragrafların uygun geçişlerle, sorunsuzca ilerlediğinden emin olmak için 
  • belgeyi dikkatlice yeniden okuma
  • -Ayrıntılı bir yazım denetimi yapma
İhtiyaç duyduğunuz tercüme için en ideal tercümanı seçerek yazılı tercümelerinizi titizlikle  hazırlayan Zenit Tercüme Bürosu, sözlü tercüme gereksinimlerinizde de aynı itinayı göstermektedir;  bu bağlamda, tercümanın sağlıklı bir iletişim kurmasının yapılan sözlü tercümelerde başarının  anahtarı olacağının bilincindeyiz. Bu yüzden insan ilişkilerinde başarılı, ifade gücü kuvvetli, dinamik ve  deneyimli tercümanlarla çalışmaktayız. İşinizi, internet sitenizi ya da ürünlerinizi global platformda  sunmanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Zenit TercümeBürosu, kendinizi tüm  dünya dillerinde ifade etmenizde ve global vizyonunuzu global gerçekliğe dönüştürmenizde size  hizmet sunmaktan mutluluk duyacaktır.
 
Biz şunu biliyoruz: Sizin müşteriniz, bizim müşterimizdir  ve sizin başarınız, bizim başarımızdır!