Kitap, Katalog Tercümesi
Kitap,katalog,dergi ve broşür Tercüme
3
 
 
Her konuda teknik, ticari, kitap katalog broşür dergi ve kılavuzların kaynak dilden hedef dile tercümeleri konusunda uzman ve deneyimli tercümanlarımız tarafından verdiğimiz tercüme hizmetimizdir.
Kitap katalog broşür dergi ve kılavuzların, sayfa yapısını bozmadan tercümeleri, yerleştirme işlemi, hedef dile çevirisinin yapılmasını istediğiniz, resimli katalog ve broşürleriniz, sayfanın orjinalinden tarayıcı ile tarayarak ya da bize göndereceğiniz orijinal pdf dosya kayıtlarından, pdf ya da word formatında kaydedilerek sizlere teslim edilir.
Konularında uzman en az 10 yıl deneyimli üniversite mezunu noter yeminli çevirmen kadromuzla dil çözümleri sağlamaktadır. Tercümanlarımız; çeviri, redaksiyon ve kontrol becerilerini kapsayan titiz testler ve mülakatlar sonucunda seçilirler.Tercümanlarımız yüksek teknolojiye sahip donanım ve çeviri araçları ile modern koşullarda son derece profesyonel, kaliteli ve başarılı çalışmalar ortaya koyarlar. Başarılı dil hizmetlerimiz yanında fark yaratan diğer hizmetlerimiz
 
-7 gün 24 saat tercüme hizmeti
-Kargo yoluyla adresinize çeviri teslimatı
-Online çeviri hizmetleri  size sunduğumuz diğer kolaylıklar arasındadır.
Sizde bu ayrıcalıklı çeviri hizmetinden yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz!
 
EMail : info@zenittercume.com
Tel :  0232 441 41 06
Gsm :0 539 418 96 45